Sklepik z niespodzianką. Lidka - Katarzyna Michalak


Autorka:  Katarzyna Michalak
Tytuł: Sklepik z niespodzianką. Lidka
Wydawnictwo:


Pewnie nie jestem jedyną, która z niecierpliwością wypatrywała "Sklepiku z Niespodzianką". Pamiętam jeszcze jak czytałam pierwszą część i przy czytaniu ostatniej z ogromnym żalem odstawiam ją na półkę. Oczywiście za jakiś czas znów przeczytam całą sklepikową trylogię, ale póki co jest mi smutno, że muszę rozstawać się z uroczym miasteczkiem i bohaterami, którzy stali się mi bardzo bliscy.

Druga część, zakończyła się bardzo dramatycznie. Pamiętam, że odkładając ją na półkę nie wierzyłam, że tak można zakończyć książkę - dręcząc czytelnika! I ten czytelnik cały czas, aż do dnia premiery kolejnej części musiał zastanawiać się co też to ta Lidka przeskrobała!

A, no przeskrobała i wszystko wyjaśni się w tej części. Ale Wam nie powiem co! W części związanej z Lidką poznamy jej smutne dzieciństwo. Nie spodziewałam się, że ta kobieta miała tak w życiu przechlapane. Prócz całej historii Lidki, znów będziemy mieli okazję spotkać Bogusię, która nadal czeka na powrót Wiktora, choć z niebezpieczeństwa ratuje ją książę na białym koniu, będziemy widywać się z Adelą, która wcale nie przypomina Adeli, a także Kocią, Stasią, i Igorem.
Czyli całe wyborne towarzystwo Pogodnej.

Nic Wam nie zdradzę, bo sami musicie przeczytać co też tam się wydarzyło! Ale powiem jedno. Jak zaczęłam czytać ta dotrwałam do rana. Nie było opcji żebym poszła spać.
I pewnie Was to czeka, więc czym prędzej wybierzcie się do Pogodnej!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka