Tak blisko - Tammara Webber

Autorka: Tammara Webber
Tytuł: Tak blisko
Wydawnictwo:Jacqueline do tej pory była szczęśliwą dziewczyną. Miała oddaną przyjaciółkę Erin oraz chłopaka, z którym tworzyła szczęśliwy związek od 3 lat. Niestety chłopak zostawia ją aby się wyszaleć, a wraz z nim oddalają się od niej wszyscy znajomi. Zostaje jej tylko Erin.

Gdy załamana wychodzi z imprezy, na którą została wyciągnięta niemalże siłą, zostaje brutalnie zaatakowana przez jednego chłopaka z bractwa, który próbuje ją zgwałcić.
Wtedy zjawia się on. Silny, mroczny, tajemniczy i niezwykle dobry.
Tamtej nocy Jacqueline poznaje Lucasa, którego tajemnice i sekrety sprzed lat będzie odkrywać niemalże do ostatniej strony.

"Tak blisko" to przede wszystkim piękna opowieść. Bo choć jest przewidywalna, to z przyjemnością czyta się o całkowitym oddaniu, zakochaniu i dobroci. Lucas zakochany w dziewczynie jest dla niej w stanie zrobić wszystko, jednak sam nie potrafi sobie pomóc z tym co stało się w przeszłości. Choć bardzo dba o Jackie jeszcze jej nie powiedział o tym, co nie daje mu spokoju.
Dziewczyna natomiast dręczona strachem przed kolejnym atakiem prześladowcy coraz więcej czasu spędza z Lucasem, bo tylko przy nim czuje się bezpieczna.
Jakie sekrety skrywa Lucas? Czy Jacqueline jest mu w stanie pomóc? Czy mogą stworzyć trwały związek skoro oboje mają przed sobą sekrety?
Zapraszam do pięknej opowieści o miłości, szukaniu swojego miejsca, oddaniu i leczeniu ran.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka