Druga strona szczęścia - Sere Prince Halverson

Autorka:  Sere Prince Halverson
Tytuł: Druga strona szczęścia
Wydawnictwo:


Ella do tej pory żyła jak w bajce. Choć kiedyś była nieszczęśliwa ze swoim byłym mężem. teraz wiedzie stabilne i pełne szczęścia życie u boku Joe i jego dzieci Annie i Zacha.

Wszystko kończy się wraz z tragiczną śmiercią Joe'go. Ella nie potrafi poradzić sobie z brakiem ukochanego, oraz z tęsknotą jaką przeżywają jego dzieci. Do tego dochodzą kłopoty finansowe sklepu, który prowadził Joe i jego była żona..

Paige trzy lata temu porzuciła dzieci i męża, ponieważ nie dawała sobie rady. Joe ułożył sobie życie z Ellą, natomiast dzieci zapomniały i pokochały Ellę całym sercem. Teraz Paige chce odzyskać dzieci i ich miłość do siebie, ale czy to po trzech latach jest możliwe?
Czy można tak po prostu odebrać dzieci od kochającej macochy?
Zapraszam do książki pełnej bólu, smutku i cierpienia.

"Druga strona szczęścia" to piękna choć tragiczna historia dzieci, które znalazły się pomiędzy dwoma matkami nie wiedzą jak się zachować.
Annie i Zach choć kochają Ellę jak prawdziwą mamę, trochę pamiętają też Paige. Nie rozumieją dlaczego nie mogą być pod opieką obu mam i są smutne, że obie nie darzą się sympatią.  Paige stara się wykorzystać fakt, że Ella rozpacza po stracie Joego, aby odebrać jej dzieci,  natomiast Ella nie potrafi pogodzić się z tym, że może stracić jedyny sens w swoim życiu.
Jeżeli lubicie tego typu książki, bardzo Wam tę polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka