Zbieg okoliczności - Katarzyna Pisarzewska

Autorka: Katarzyna Pisarzewska
Tytuł: Zbieg okoliczności
Wydawnictwo:
 W Gosztowie życie toczy się swoim rytmem. Miejscowa policja nie ma za wiele pracy, aż do pewnego dnia, w którym ginie dwoje ludzi.
A wszystko zaczyna się od powieszonego psa.

Gdy rodzina Imielskich znajduje na swoim podwórku powieszonego na sznurku psa, życie w spokojnym dotąd Gosztowie zmienia się nie do poznania. Kolejne wydarzenia mające miejsca w tej małej miejscowości na zawsze zmieniają losy kilku rodzin.

Maria jest policjantką z lokalnego posterunku. Jest kobietą spokojną i opanowaną. Cała jej rodzina ma wiele sekretów, które podczas czytania poznaje czytelnik.
Anita jest żoną Maćka - kuzyna Marii, razem z Marią będą starały się rozwiązać niepokojące morderstwa i przy okazji będą musiały zmierzyć się ze swoją przeszłością. A musicie wiedzieć, że w tej książce nie jest takie na jakie wygląda.

"Zbieg okoliczności" to trzymająca w napięciu powieść psychologiczno-obyczajowa, która do samego końca utrzymuje czytelnika w stanie niepewności.
Przyznam, że ja próbowałam się domyślić, kto stoi za sprawą zabójstw, podejrzewałam wszystkich i każdego osobno, a i tak nie trafiłam w sedno.
Muszę przyznać, że to co najbardziej mi się podoba w tej książce to fakt, że mogę Wam zagwarantować, że nie ma możliwości żebyście przewidzieli kto zabił i dlaczego.
W końcu to wszystko jest tylko..zbiegiem okoliczności:)
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka