Miłość pod Psią Gwiazdą - Anna Łacina

Autorka: Anna Łacina
Tytuł: Miłość pod Psią Gwiazdą
Wydawnictwo:
 Magda Dzik, w skrócie Magdzik, znana jest już z książki "Czynniki miłości", ale to właśnie w tej książce ma możliwość opowiedzenia swojej historii, a wierzcie mi jest o czym czytać.
Deszczowa zostaje przypadkiem zauważona przez Andrzeja, który jest zachwycony tym co dziewczyna tworzy.  Jest na każde jej zawołania, nawet nieświadomie pomaga jej w czarach. Niestety mimo, że Andrzej potajemnie kocha się w Deszczowej, to jej, wpada w oko jego nowy kolega - Robert.

A Robert to już zupełnie inna historia. Niezłe ziółko w każdym razie. Stwarza wiele problemów nie tylko swojej rodzinie, ale także nauczycielom i kolegom. Mimo to w gruncie rzeczy to dobry chłopak, który gdzieś się w życiu pogubił.


Książka choć z pozoru wydaje się głupiutką powiastką dla młodzieży o miłości, jest bardzo mądrą i przepięknie napisaną powieścią, która ma drugie dno.
Zanim zaczęłam czytać, nie zastanawiałam się nad tym czy sama podjęłabym się zaadoptowania zwierzęcia z przeszłością i czy mogłabym poświęcić wszystko dla innych. Po przeczytaniu tej książki wiem, że jest to możliwe.

Co jeszcze zasługuje w tej książce na ogromną pochwałę to bohaterowie. Nie ma możliwości, aby ich nie pokochać! Są tak ludzcy i tak prawdziwi, że czytelnikowi wydaje się jakby znał ich od zawsze. Mają pryszcze, są rozkapryszeni, czasami nic im się nie chce i w żadnym wypadku nie są doskonali. I to jest fantastyczne!
Jeżeli jeszcze nie czytaliście najnowszej książki autorki, to bardzo polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka