Przeznaczona, by czuć- Indigo Bloome

Autorka: Indigo Bloome
Tytuł: Przeznaczona, by czuć
Wydawnictwo:
"Przeznaczona, by czuć" to druga część trylogii i przyznam, że czytam całość głównie przez ciekawość, jak skończy się ta historia.

Główną bohaterką jest psycholog Alexandra Blake, która uczestniczy w dziwnych i perwersyjnych badaniach.

Gdy umawia się w Londynie z Jeremym, staje się coś, czego nikt się nie spodziewał. Alex zostaje porwana przez konkurencyjną firmę, która także zajmuje się badaniami.
Kobieta ma trzy wyjścia, albo uciec na własną rękę co wydaje się niemożliwe, albo czekać na ratunek, lub zgodzić się na to, czego chcą od niej porywacze.

Na co zdecyduje się bohaterka? Czy Jeremy zdąży uratować ukochaną przed niebezpieczeństwem?

Przyznam, ze pomysł na książkę jest całkiem niezły, ale nic a nic nie przemawia do mnie styl pisania autorki. Tak jak wspominałam, całość zbytnio mnie nie ekscytuje, natomiast czytam kolejne części po to, aby wiedzieć co się wydarzy, bo nie ukrywam, że jestem ciekawa.

Książka prócz wątków erotycznych ma także wątki sensacyjne, które nawet o dziwo trzymają w napięciu. Jest to także historia o miłości i o dążeniu do realizacji swoich marzeń.
Jeżeli jesteście jej ciekawi to przeczytajcie, ja natomiast z pewnością sięgnę po kolejną część aby wiedzieć jakiego wyboru dokonała Alexa.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka