Sprzedana - Chloe Thurlow

Autorka: Chloe Thurlow
Tytuł: Sprzedana
Wydawnictwo:
Mimo, że na naszym polskim rynku wydawniczym można odnotować już niejaki przesyt literaturą erotyczną, ja nadal ją czytam i staram się wyszukać te najlepsze tytuły. Niestety tym razem nie do końca udało mi się trafić na książkę, do której kiedyś chciałabym wrócić.

Bohaterką jest dwudziestoletnia dziewczyna. Ładna, związana z przystojnym i wpatrzonym w nią chłopakiem, wykształcona i z zaplanowaną przyszłością. Gdy wyrusza w swoją samotną podróż życia na Wyspy Kanaryjskie, nikt nie przypuszcza, że może ją coś takiego spotkać..
Najpierw jest wykorzystywana, a później trafia w ręce bogatego Szejka, który za nic nie może się oprzeć jej urokowi.
Przyznam, że nawet to co napisałam brzmi nieźle, niestety w rzeczywistości książka jest bardzo płytka i zawiera zniesmaczające fragmenty scen, które prędzej już obrzydzą niż podniecą.
Po drugie, wizja tego, że można się cieszyć z faktu bycia niewolnicą obcego faceta jest dla mnie nie do przyjęcia.
To co bardzo mi się w książce podobało, to poruszony przez autorkę problem przemytu ludźmi, czy choćby handlu bronią, a także świetnie pokazane życie arabów. Akurat te fragmenty są naprawdę ciekawe i wartościowe.
Podsumowując już, ja z pewnością po tę książkę drugi raz nie sięgnę, ale jestem pewna, że dla miłośników tego typu literatury z dosyć perwersyjnymi opisami scen książka może być nie lada wyzwaniem.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka