Rywalki - Kiera Cass

Autorka: Kiera Cass
Tytuł: Rywalki
Wydawnictwo:America jak każda młoda dziewczyna marzy o tym aby kochać i być kochaną. Z tym nie ma problemu, ponieważ od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana w Aspenie. Niestety ma to nieszczęście żyć w kraju, w których klasy społeczne mają znaczenie. Ona sama jest piątką i jej rodzina klepie biedę, ale Aspen ma jeszcze gorzej bo jest szóstką, za szóstkami są jeszcze siódemki i ósemki, ale mimo to nikt nie może zawierać małżeństw z osobą niższego stanu.

Do tej pory to było głównym problemem Mer. Teraz ma inny problem ponieważ zbliżają się Eliminacje. Książę z tysięcy dziewcząt wybiera 35, które są zapraszane do pałacu, a on z nich wybiera tę jedyną.

Tak się składa, że wśród tych 35 jest ona, a to wszystko komplikuje. Jakim mężczyzną okaże się książę? Co czeka na Mer w pałacu? Czy odnajdzie się wśród dziewcząt z innych klas? Czy miłość Aspena i Mer przetrwa?
Zapraszam do pierwszej części fantastycznej serii dla młodzieży!

Muszę Wam powiedzieć, że odkąd odłożyłam książkę nie mogę przestać o niej myśleć. Kolejna część dopiero w czerwcu, a ja już chciałabym poznać kontynuację.
Jestem zaskoczona, bo nie spodziewałam się aż tak dobrej książki. Od początku do samego końca trzyma w napięciu no i kończy się tak zagadkowo, że nie wiem jak wytrzymam do premiery kolejnej części.

Książka była bardzo mocno promowana i przyznam, że trochę się obawiałam, że może być przereklamowana, ale zupełnie niepotrzebnie, bo całość jest naprawdę zupełnie inna od wszystkich dotychczas przeze mnie czytanych serii dla młodzieży. Jest to takie połączenie historii miłosnej z reality show i tak sobie myślę, że byłby z tego niezły serial:)
Zamierzacie czytać? A może już czytaliście?
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka