Rajski domek - Erica James

Autorka: Erica James
Tytuł: Rajski domek
Wydawnictwo:Angel Sands to niewielkie nadmorskie miasteczko, które ściąga wielu plażowiczów szumem morskich fal. W miasteczku mieści się również jeden z lepszych pensjonatów, który prowadzi rodzina Baxterów.
Właściwie jego prowadzenie spada na Genevieve ponieważ mama, która do tej pory zajmowała się wszystkim, postanowiła wyjechać i zająć się poszukiwaniem swojej drogi życia, zostawiając przy okazji nie tylko pensjonat, ale również ojca dziewczyn. I tak Gen, Nattie oraz Polly, zostają bez matki, ale za to z wiecznie roztargnionym ojcem i zwariowaną babcią.

Genevieve robi wszystko, aby poradzić sobie z mnóstwem obowiązków, które na nią spadły. Niestety sprawy zamiast się wyjaśniać coraz bardziej się komplikują. Gdy okazuje się, że położoną nieopodal stodołę ktoś kupił, kobieta wie, że przeszłość właśnie o sobie przypomniała. Nabywcą okazuje się mężczyzna, który kiedyś złamał jej serce. Czy sprawdzi się powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje"?
Przeczytajcie sami.

"Rajski domek" to taka lektura w sam raz na lato. Muszę przyznać, że pierwsze 50 stron było koszmarem. Jakoś nie potrafiłam się wgryźć w całą historię i naprawdę z trudem do niej wracałam. Dopiero gdy autorka przeniosła nas w czasie do momentu, w którym Genevieve poznała Christiana, zostałam wciągnięta w wir całej tej historii i choć szału nie ma bo to typowa powieść obyczajowa, to naprawdę bardzo miło spędziłam z nią czas.
Cała historia to nie tylko opowieść o Genevieve, poznamy również problemy pyskatej Nattie, przeżyjemy chwilę niepewności i grozy, oraz niespełnionej miłości, będziemy także świadkami wielkich odkryć i powrotów oraz prawdziwej przyjaźni.

Jeżeli macie ochotę się odprężyć przy dobrej lekturze, polecam "Rajski domek".
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka