Między teraz a wiecznością - Marie Lucas

Autorka: Marie Lucas
Tytuł: Między teraz a wiecznością
Wydawnictwo:
Julia straciła wszystko. Dom, pieniądze i rodzinę. Gdy jej ojciec zginął w wypadku, pierwsza żona ojca, oraz jego syn, odebrali Julii i mamie wszystko.
Teraz powoli odbudowują swój świat, niestety w przypadku Julii jest to trudniejsze, bowiem dziewczyna aby dopasować się do swoich bogatych znajomych, musi udawać, że jest nie tylko bogata, ale także i obyta we wszystkich luksusowych rozrywkach.

Julia jedynie przy Nikim może być sobą. On wie, że tak naprawdę Julia jest wrakiem człowieka, a jej pozornie odbudowane życie to kłamstwo. Jest jeszcze jeden problem. Julia jest z Feliksem, który jest największym wrogiem Nikiego. Jest coś jeszcze, Niki rozmawia ze zmarłymi..
Czy może być jeszcze gorzej?
Może..

Gdy wszystko powoli się układa, z Nikim kontaktuje się zmarły dziadek Julii i prosi ją o spotkanie.. czy Julia się zgodzi? Co takiego chce jej przekazać dziadek?

"Między teraz a wiecznością" to książka typowa dla młodzieży. Jest w niej wątek miłosny, a nawet jest ich kilka, elementy tajemnicy, grozy, współzawodnictwa, zawiedzionych nadziei no i oczywiście bogaty wątek paranormalny.
Książkę czyta się bardzo szybko, akcja się nie ciągnie, bohaterowie choć praktycznie wszyscy są piękni,młodzi i bogaci mają różne charaktery więc to trochę uratowało całość. Mimo to boli mnie fakt, że autorka za bardzo nie poruszała problemów osobistych innych postaci, które się tam pojawiały, a ja chętnie bym ich bliżej poznała. Cała akcja krąży właściwie tylko wokół Nikiego, Feliksa i Julii.

Jeżeli macie ochotę na lekką książkę paranormalną dla młodzieży zdecydowanie pamiętajcie o tej.

5 komentarzy :

 1. Lubie takie lekkie książki, a w dodatku okładka mnie urzekła, więc na pewno przy pierwszej możliwej okazji ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna okładka, która po raz kolejny zwróciła moją uwagę na tę książkę. Czasami można oderwać się na chwilę od rzeczywistości, własnych problemów i oddać się lekturze mało wymagającej książki, więc na takie sytuację "Między teraz a wiecznością" idealnie się nada

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od dawna mam chęć na calutką serię. Bardzo chciałabym już w końcu skończyć moje katusze i kupić pierwszą część :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydawnictwo absolutnie nie przestaje zachwycać uroczymi okładkami, ale konkretnie ta historia już jakoś mnie nie pociąga...

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka