Głowa anioła, Dwie głowy anioła - Hanna Cygler

Autorka: Hanna Cygler
Tytuły: Głowa anioła
Dwie głowy anioła
Wydawnictwo:Zawsze z wielką przyjemnością sięgam po książki Hanny Cygler i już nie jest dla mnie dziwne, że za każdym razem gdy książkę odkładam zastanawiam się jak to jest, że autorka potrafi tak zaczarować czytelnika.

Dziś przedstawiam Wam duet, dwie części: "Głowę anioła" i "Dwie głowy anioła". Książki, które pochłoną Wasz wolny czas.

Ich główną bohaterką jest Julia. W przeszłości stało się coś, co na zawsze naznaczyło jej przyszłość. Tragiczny wypadek, tragiczna przeszłość i tragiczna miłość.

Po wielu latach życia na emigracji Julia wraca do rodzinnego miasta. Już w pierwszym dniu swojej nowej pracy spotyka Aleksa, niepoprawnego i bezczelnego mężczyznę, który niedługo później całkowicie pochłania jej myśli.
Ale Julka jest trudnym partnerem, a Aleks również do łatwych nie należy. Czy tym dwoje uda się stworzyć dom?
Jakie tajemnice kryje Julia, a jakie Aleks?

"Dwie głowy anioła" to kontynuacja tej części ale w moim odczuciu pierwsza część dużo bardziej mi się podobała, choć drugą szybciej przeczytałam.
Całość wypada naprawdę dobrze, choć te dwie książki nie są moimi ulubionymi książkami autorki. Dla mnie na pierwszym miejscu nadal jest tytuł: "Bratnie dusze" jeżeli nie czytaliście to gorąco polecam!

Te dwie książki również polecam, jestem pewna, że nikt nie będzie zawiedziony. Jest i wątek miłosny, ale również sensacyjny, pojawiają się trudne wybory, jest i złamane serce. Także dla każdego coś dobrego!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka