Gry i zabawy Mikołajka


Tytuł: Gry i zabawy Mikołajka
Wydawnictwo:
Dziś już ostatni dzień z trzech, w którym pokazywałam Wam najnowsze książki z Mikołajkiem, ale za to najlepsze zostawiłam na koniec.

"Gry i zabawy Mikołajka" to nic innego jak zbiór różnego rodzaju zabaw, ćwiczeń manualnych, zadań do rozwiązania, zagadek intelektualnych i tych ćwiczących spostrzegawczość oraz po prostu inteligentnych wypełniaczy czasu, których często dzieciom brakuje ze względu na brak czasu rodziców, zmęczenie lub brak pomysłu na to jak dziecku ten czas zaaranżować.

W środku znajdziecie 281 stron wspaniałej zabawy! Między innymi łamańce językowe, przepisy na ciasto, z którego zrobicie wszystko, różnego rodzaju szyfry i zagadki, zabawy sprawnościowe czy instrukcje jak zrobić na przykład szybowca.
Oczywiście wszystko to okraszone jest ilustracjami, które akurat w tym przypadku świetnie się komponują z całością, mimo iż jak wiecie za tymi animowanymi nie przepadam.

Ta książka nie tylko niejako wyręczy rodzica z wymyślania atrakcji dla swojej pociechy ale także zajmie dziecko na długie godziny no i co najważniejsze pozwoli doskonalić umiejętności dziecka w wielu dziedzinach!

Jeżeli Wasze dziecko lubi tego rodzaju książki lub uwielbia Mikołajka, warto mu ją kupić
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka