Zakochać się - Cecelia Ahern

Autorka: Cecelia Ahern
Tytuł: Zakochać się
Wydawnictwo:

Christine całe życie żyła według rad z poradników. Teraz w swojej kolekcji ma ich już całkiem sporo, a mimo to nadal nie jest szczęśliwa. Gdy w jej obecności mężczyzna strzela sobie w głowę, kobieta wie, że musi zrobić coś ze swoim życiem. Odchodzi od męża, czego on nie potrafi jej wybaczyć i spotyka drugiego mężczyznę, który także chce sobie odebrać życie.

Tak poznaje Adama i zawiera z nim pewną umowę. Jeżeli nie pomoże mu znaleźć sensu jego życia, mężczyzna zabije się w dniu swoich urodzin, do których pozostało tylko kilkanaście dni.
Ale czy Christine jest w stanie to zrobić jeżeli sama nie wie czego pragnie od życia?

Poznajcie niezwykłą parę ludzi, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi i zaprzyjaźniają się..

Uwielbiam książki tej autorki, choć po ostatniej miałam wielki niedosyt, mowa tutaj o tytule "Sto imion", który nie do końca mnie zachwycił, tak teraz jestem oniemiała!

Książka jest tak wciągająca i tak absorbująca, że naprawdę pochłonęła mnie bez reszty. Historia choć trochę podobna do innych, które już kiedyś czytałam to zaskakuje humorem, czasami czarnym, trafnością spostrzeżeń głównych bohaterów no i samymi bohaterami, do których czytelnik do końca książki bardzo się przywiązuje.

Jeżeli zastanawialiście się czy warto sięgnąć po książkę "Zakochać się" ja z całą stanowczością mówię Wam warto. Książka jest piękną historią dwojga ludzi, którzy szukają szczęścia i są niesamowicie zagubieni i samotni, a w tym wszystkich mają tylko a może i aż siebie.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka