Jeżynowa zima - Sarah Jio

Autorka: Sarah Jio

Tytuł: Jeżynowa zima

Wydawnictwo:
Vera jest matką Daniela. Choć sama nie ma co włożyć do garnka robi wszystko aby jej mały synek miał szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. Niestety musi zostawiać synka samego w nocy aby móc iść do pracy. Pewnego dnia gdy za oknem szaleje śnieżyca, Vera wraca do domu i nie zastaje w nim synka. Policja nic nie robi, twierdząc, że chłopczyk uciekł z domu.
Vera szaleje z rozpaczy i robi wszystko aby odnaleźć syna.

Kilkadziesiąt lat później Claire przeżywa swoją życiową tragedię. Każdego dnia budzi się z wielką dziurą w sercu i z niepokojem w brzuchu. Gdy naczelny zleca jej napisanie artykułu o dziwnej śnieżycy, która nawiedziła niedawno miasto, Claire widzi w tym szansę na zapomnienie o swojej tragedii. Wkrótce okazuje się, że historia małego Daniela ma wiele wspólnego z jej życiem i absorbuje kobietę do tego stopnia, że krok po kroku odkrywa prawdę.

"Jeżynowa zima" to książka, którą trudno zapomnieć, a jeszcze trudniej przejść do etapu, w którym rozumie się postępowanie niektórych bohaterów.
Walka o przetrwanie, wielka, niespełniona i szalona miłość, zawiedziona nadzieja,tragedia, tajemnica i rodzinne sekrety, to tylko niektóre z wątków książki, która zaskakuje, burzy spokój i angażuje czytelnika.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka