Pozory mylą - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard

Tytuł: Pozory mylą

Wydawnictwo:
Emma nadal musi udawać Sutton, ale wydaje się być coraz bliżej rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci swojej siostry.
Pierwszym i chyba już ostatnim podejrzanym, a właściwie najbardziej prawdopodobnym jest Thayer.
Gdy nagle pojawia się w nocy w domu rodzinnym Emmy jest tak przestraszona, że budzi rodziców i koleżanki, które u niej śpią, a Thayer trafia do więzienia.

Wkrótce Emma wraz z Ethanem odkrywają nowe fakty związane ze śmiercią Sutton. Układanka, która kiedyś składała się z rozsypanych elementów, teraz powoli nabiera sensu, ale Emma zapomina, że pozory mylą..

To już trzecia część serii "Gry w kłamstwa" i nadal nie mam dość. Boje się, żeby autorka nie przedobrzyła z tymi częściami, bo nie chcę dojść do momentu, w którym będę już zmęczona całą serią. Póki co, daleko mi do tego, ale wiadomo granica może być cienka.
Książka jak zwykle świetnie skonstruowana. Już myślimy, że oto odkryliśmy cały sekret, a tutaj okazuje się, że nie i na światło dzienne wychodzą nowe, coraz to bardziej zadziwiające fakty.

Ja uwielbiam książki Sary Shepard, nadal przepadam za serią Pretty Little Liars choć jest już trzynaście tomów i tę serię też lubię, choć zgadzam się z tym, że styl i sam kierunek książek jest podobny.
A Wy lubicie Grę w Kłamstwa?

3 komentarze :

 1. Tak, lubię bohaterkę tej serii - Emma ma takie bogate doświadczenie (głównie z tych licznych dorywczych prac) i jej detektywistyczną smykałkę ;) Teraz czekam aż dotrze do mnie egzemplarz "Kłamstwa doskonałego"
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie mam za sobą pierwszy tom. Muszę jednak kiedyś nadrobić braki, skoro pojawiają się kolejne. Serial został urwany w trakcie, a bardzo chciałabym poznać zakończenie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Twórczość Sary Shepard jeszcze przede mną :) Najpierw jednak spróbuję przeczytać PLL :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka