Jedyna - Kierra Cass

Autorka: Kierra Cass
Tytuł: Jedyna
Wydawnictwo:To niesamowite, że trzecia część tej serii już za mną. Pamiętam ten moment, w którym odłożyłam na półkę "Rywalki" jakby to było wczoraj.
Uwielbiam tę serię i mimo, że już dawno nie należę do młodzieży, ciągle na nowo się nimi zachwycam i jakby tego było mało rozumiem inne wielbicielki całej tej serii, więc wybaczcie mi tę bardzo entuzjastyczną recenzję.

Ami nie wie jak zdobyć uwagę Maxona, ponieważ w eliminacjach nadal są jeszcze trzy inne dziewczyny, które zawzięcie walczą o miejsce u boku księcia.
Dodatkowo, król nie jest przychylny decyzji, aby jego syn wybrał Ami, więc dziewczyna tym bardziej jest zdeterminowana aby utrzeć nosa królowi.
Niestety Eliminacje skutecznie zakłócają ataki rebeliantów, które stają się coraz bardziej natarczywe. Jak skończy się historia Ami i Maxona? Którą dziewczynę wybierze?

Przyznam się do tego, że chociaż jestem bardzo entuzjastycznie nastawiona do tej serii, nie zabraknie kilku gorzkich słów.
Ciągle zastanawianie się nad tym kogo książę wybierze, podświadome czekanie na kolejny atak rebeliantów, nieustanne zastanawianie się Ami nad tym kogo bardziej kocha Aspena czy Maxona, doprowadzało mnie do szału. Całość bardzo uratował koniec książki no i fakt, że po pierwsze będą kolejne części i po drugie mój sentyment do całej serii. Z tych trzech części, które w tej chwili są dostępne najbardziej podobały mi się "Rywalki".
Śmiałabym twierdzić, że "Jedyna" jest najgorsza z nich trzech, ale fakt, że w tej książce są wyniki eliminacji, uniemożliwia mi to.

Sporo dziewczyn pyta się mnie czy warto tę serię przeczytać. Ja uważam, że warto i nie żałuję ani minuty spędzonej z nią. Poza tym te okładki są zachwycające. Nie mogę się na nie napatrzeć.
A Wy czytałyście?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka