Przypadkowe szczęście - Abbi Glines

Autorka: Abbi Glines

Tytuł: Przypadkowe szczęście

Wydawnictwo:Kończąc czytać trzecią część przygód Blair i Rusha myślałam, że już nigdy więcej ich nie spotkam. Dlatego byłam bardzo zaskoczona gdy w zapowiedziach zobaczyłam "Przypadkowe szczęście".

Owszem książka nie dotyczy bezpośrednio tej dwójki, ale mamy okazję znów pobyć trochę z ich przyjaciółmi i bliżej poznać Woodsa, który w poprzedniej części niekoniecznie grał pierwsze skrzypce. Tym razem cała książka poświęcona została jego osobie oraz pewnej nieznajomej.

Nieznajoma to Della, piękna dziewczyna z tragiczną przeszłością. Tych dwoje choć ma do pokonania wiele przeszkód zakochuje się w sobie i bez reszty zatraca w uczuciu pożądania.
Della choć wie, że Woods to mężczyzna, który się nią zaopiekuje, to boi się, że jej przeszłość przekreśli to, co mogłoby między nim być.
Woods natomiast wie, że wybierając dziewczynę, przekreśli swoją karierę w rodzinnej firmie. Czy tych dwoje ma szansę na udany związek?

"Przypadkowe szczęście" to książka, która nie różni się zbyt od poprzednich z tej serii. Jest w niej jak zwykle sporo seksu no i oczywiście każdy bohater jest piękny, przystojny i zachwycająco ujmujący. Trochę to drażniące na dłuższą metę, ale naprawdę da się przeżyć.

Książkę czyta się naprawdę błyskawicznie. Szczególnie interesujący jest wątek Delli, jej przeszłość i to co ją męczy i to właśnie dzięki temu wątkowi, ta książka została uratowana przed tym aby nie trafić na listę książek, które są po prostu zjadaczami czasu.

Ogólnie jeżeli czytaliście poprzednie części to na pewno warto przeczytać też i tą:)
Macie w planach?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka