Nie dajesz mi spać - Alice Clayton

Autorka: Alice Clayton
Tytuł: Nie dajesz mi spać
Wydawnictwo:Caroline odkąd zakończyła ostatni swój poważny związek nie miała szczęścia do mężczyzn, a ostatni, z którym spędziła noc pozbawił ją jeszcze czegoś. O.

Gdy wprowadza się do nowego mieszkania, kobieta jest w stanie sobie wyobrazić jak zaczyna w nim nowe, szczęśliwe życie.
Niestety, już pierwszej nocy, ściana obok drży od dźwięków, które wydaje z siebie zadowolona kobieta i jej kochanek.
Gdy kolejne noce wyglądają tak samo, Caroline, nie wytrzymuje i niewiele myśląc o swoim ubiorze, wali do drzwi sąsiada.
Jak się okazuje w mieszkaniu obok mieszka Simon, zabójczo przystojny mężczyzna, który choć Caroline jeszcze się do tego nie przyznaje, zawrócił jej w głowie w momencie, w którym go zobaczyła.

Ale jak można oddać mu serce, skoro przez jego łóżko przewija się każdego dnia inna kobieta?
Caroline jest załamana i choć razem z Simonem dochodzą do porozumienia w kwestii godzin, w których oddaje się cielesnym uciechom to, coś ich do siebie ciągnie. Ale ani Caroline ani Simon nie są gotowi na nowy związek. Czy coś z tego wyjdzie?

"Nie dajesz mi spać" to świetna książka, którą czyta się naprawdę rewelacyjnie i błyskawicznie. Fantastyczne dialogi na pewno zasługują tutaj na chwilę uwagi. Wielkie brawa dla tłumacza tej książki, ponieważ wszystkie te gry słowne jak i wyjaśnienia, niektórych skojarzeń były naprawdę wyborne. Książka jest naprawdę dowcipna i ten humor, który zobaczycie na stronach nie jest jakiś taki tani o ile wiecie co mam na myśli, ale naprawdę inteligentny.
Już dawno tak dobrze się nie bawiłam czytając książkę, a muszę się przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dużo po niej. Myślałam, że to będzie kolejna książka z tej półki średniaków.
No i zobaczcie okładkę. Jest rewelacyjna.

Jeżeli szukacie książki, która Was odpręży to koniecznie sięgnijcie po tę.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka