Rywalki. Książę i Gwardzista - Kiera Cass

Autorka: Kiera Cass
Tytuł: Rywalki. Książę i Gwardzista
Wydawnictwo:Jako fanka serii Rywalki, dla mnie ta książka była pozycją obowiązkową, ale...no właśnie, nie obejdzie się dziś bez ale.
Jeżeli tak jak ja, chcieliście się dowiedzieć czegoś więcej będziecie zawiedzeni, bo książka według mnie nie zawiera niczego nowego. Jedynie pokazuje inny punkt widzenia.

"Rywalki. Książę i Gwardzista" to po prostu dwa opowiadania, w których akcja pokazana jest z dwóch różnych punktów widzenia. Z punktu widzenia Księcia i Gwardzisty. Według mnie ta książka to typowy wyrób komercyjny, no i chyba nie tego się spodziewałam.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo całkiem udaną sprawą jest wszystko to, co zostało zawarte po tych dwóch opowiadaniach. Takie bonusy od autorki. Znajdziecie tam wywiad, właśnie z Kierą Casss, całkiem ciekawy zresztą. A oprócz tego pełną listę kandydatek z Eliminacji, drzewo genealogiczne, Ameriki, Aspena i Maxona, oficjalną playlistę Rywalek i Elity więc to już coś dla takich całkowicie zakochanych w tej serii czytelników.

Ogólnie książka nie była zła i wcale nie żałuję, że ją przeczytałam, bo całkiem przyjemnie to wspominam. Ale równie dobrze mogłabym jej nie przeczytać, bo nic nowego mi nie wniosła. Mimo wszystko, myślę, że dla czytelników, którzy mają szczególny stosunek do tej serii, na pewno będzie to kolejny pretekst do tego aby "spotkać się" z bohaterami i trochę czasu z nimi spędzić:)

Czy polecam? Nie wiem, sami zdecydujcie, choć myślę, że wybór nie będzie niczym trudnym. Jeżeli macie ochotę na tę książkę, po prostu ją przeczytajcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka