Nieprzekraczalna granica - Colleen Hoover

Autorka: Colleen Hoover
Tytuł: Nieprzekraczalna granica
Wydawnictwo: RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 18.02.2015

"Nieprzekraczalna granica" to kontynuacja przygód Lake i Willa, którzy po śmierci rodziców są zmuszeni do opieki nad swoimi młodszymi braćmi.
Zresztą, oni nawet nie chcieli innego życia. Świadomie wybrali, bo nie wyobrażali sobie rozstania z ukochanym rodzeństwem.

W ich związku jest harmonia i oddanie. Postępują powoli bez zbędnego pośpiechu, tak jak obiecali mamie Lake przed śmiercią, że przed upływem roku nie przekroczą tej najintymniejszej granicy.
 Niedługo mija rok i zarówno Lake jak i Will, chcieliby przypieczętować swój związek. Niestety nie jest im po drodze. Problemy wychowawcze z braćmi, to tylko mały fragment tego co ich czeka. Wkrótce okaże się, że los szykuje wiele niespodzianek, a poddanie próbie miłość zakochanych w sobie nastolatków, nie będzie szczytem góry lodowej, która już wkrótce zawali cały ułożony dotąd z trudem świat.

Na "Nieprzekraczalną granicę" na całe szczęście nie musiałam długo czekać, ponieważ bardzo późno zdecydowałam się czytać pierwszą część. Najgorsze w seriach książkowych zawsze jest dla mnie czekanie. W każdym razie na trzecią część, myślę, że tę najbardziej dorosłą, zapewne przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać.

Jeżeli miałabym Wam opowiedzieć o moich wrażeniach to myślę, że pierwsza część była dużo lepsza. Ale ta także obfitowała w wiele zwrotów akcji, choć jak dla mnie cała seria póki co jest dosyć schematyczna,ale maja to do siebie chyba powieści tej autorki.
Mimo to, nie mogę powiedzieć, że się nudziłam, bo tak nie było. Myślę, że ta cała seria będzie hitem wśród nastolatków, bo założę się, że każda dziewczyna chciałaby mieć takiego chłopaka jak Will, a każdy chłopak taką dziewczynę jak Lake.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście to zachęcam. Dobrze było znów spotkać się z tymi bohaterami:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka