Szefowa swojej szafy.Bądź boska i elegancka w pracy - Monika Jurczyk

Autorka: Monika Jurczyk
Tytuł: Szefowa swojej szafy. Bądź boska i elegancka w pracy
Wydawnictwo:Takiej
książki jeszcze nie miałam, a wiecie, że jeżeli chodzi o poradnik to staram się być naprawdę na bieżąco, bo uwielbiam je czytać. Tym razem książka o stylu, ale za to jakim! W pracy.

Same wiecie drogie Panie, że ubrać się odpowiednio do pracy to sztuka. Musi być elegancko, stylowo ale i wygodnie. Oczywiście nie każda z nas musi chodzić do pracy w garsonce i szpilach, ale są takie zawody, w których taki "formalny" strój to podstawa. Ale to książka nie tylko dla tych pań, które muszą chodzić formalnie ubrane. To książka dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się dobrze w ubraniach i mieć świadomość, że popełniają błąd idąc na oficjalne spotkanie na przykład w trampkach.

Monika Jurczyk krok po kroku przeprowadza nas po kolejnych rozdziałach, wyposażając czytelnika w wiedzę, której nie wyczytacie w internecie!
Dowiecie się:
- jakie rajstopy wybierać,
- co to jest dress code i jak go przestrzegać,
- jak stworzyć własne logo
Poznacie:
- pechową trzynastkę Osy
- jakim typem pracobowości jesteście
- 10 bieliźnianych zasad
- sylwetki
Nauczycie się:
- zarządzać szafą
- pakowania walizki na podróż służbową
i naprawdę wiele, wiele innych rzeczy

Książka oprócz całej masy tekstu i dobrych rad oraz fachowej wiedzy ma coś jeszcze. Gotowe stylizacje, którymi możemy się zainspirować, lub które możemy niemalże skopiować i wprowadzić do swojej szafy!

Ja na całe szczęście nie muszę być tak formalnie ubrana wychodząc z domu ale ten elegancki styl, który pokazuje autorka naprawdę mi się podoba. Gdybym musiała się tak ubierać na pewno moim guru byłaby Monika Jurczyk. Ma niesamowitą wiedzę i naprawdę do tej pory nie wiedziałam, że prześwitujące czarne rajstopy mogą być jakąś wpadką. Nie zdawałam sobie też sprawy z wielu innych rzeczy, dzięki czemu ta książka była dla mnie takim dużym zaskoczeniem.

Jeżeli i Wy chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o ubraniach i o tym jak zarządzać swoją szafą polecam Wam tę książkę. Myślę, że będzie też dobrym pomysłem na prezent:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka