Wróć, jeśli pamiętasz - Gayle Forman

Autorka: Gayle Forman
Tytuł: Wróć, jeśli potrafisz
Wydawnictwo:Mia i Adam po ciężkich chwilach, które wspólnie przeżyli, z dnia na dzień po prostu się rozstali. O ile Mia się z tym pogodziła, Adam nie może z tym żyć. Nie rozumie jak Mia mogła go zostawić, po tym co razem przeszli.

Choć oby dwoje odnieśli ogromny sukces, szczególnie Adam, który jest na każdym kroku rozpoznawany przez fanów, nie są do końca szczęśliwi. Adam choć ma to czego pragnął czyli sławę, pieniądze i muzykę, nie jest zadowolony z tego co osiągnął, bowiem w sercu czuje pustkę i żal.

Gdy przypadkiem podczas spaceru w mieście trafia na afisz z informacją o występie Mii wie, że to jedyna możliwość, aby ją zobaczyć i usłyszeć jak gra.
Jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że tęsknota za ukochaną sprawi, że nie będzie mógł odejść nie pytając ją wcześniej dlaczego go zostawiła?
Czy tych dwoje jest w stanie dać sobie jeszcze szansę? Czy po tylu latach i tym co się stało będą mogli raz jeszcze spróbować iść przez życie razem?

"Wróć, jeśli pamiętasz" to kontynuacja poprzedniej części, której recenzję możecie przeczytać o tutaj.
Tak jak i w poprzedniej części szału nie było, ale za to bardzo miło się czytało. No i błyskawicznie.
Nie wiem jak film wypadł, bo ciągle jeszcze przede mną ale zastanawiam się czy będzie lepszy niż książki czy gorszy. Jak obejrzę, dam znać.

Póki co nie czuję absolutnie jakiegoś rozczarowania względem tej książki, bo czyta się ją naprawdę fajnie, ale nie jest to tez literatura nie wiadomo jak zaskakująca czy wciągająca.
Jeżeli macie ochotę możecie przeczytać.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka