Coś do ocalenia - Cora Carmac

Autorka: Cora Carmac
Tytuł: Coś do ocalenia
Wydawnictwo:Ta książka z wszystkich trzech z tej serii ma zdecydowanie najładniejszą okładkę, ale niestety fabuła jest chyba najsłabsza...

Kelsley chodź jest młodą dziewczyną wiele w życiu przeszła. Niedawno porzuciła rodzinny dom, na rzecz podróży po świecie, aby zapomnieć o tym co złego ją w życiu spotkało i przeżyć coś, co pozwoliłoby jej poczuć się dobrze. Niestety ani kolejne odwiedzane miasta, ani wypite drinki czy poznani nowo znajomi nie są w stanie zmienić tego, co dziewczyna czuje.

Gdy na jednej z wielu imprez poznaje Hunta, coś się zmienia. Kelsley boi się tego co czuje przy chłopaku, którego nie zna. Boi się uczucia, które w niej powoli kiełkuje, tego, że nie ma kontroli i tego co może przynieść przyszłość. Do tej pory jedyną rzeczą, która sprawiała Kelsley radość była kontrola. Teraz nawet to jej nie zostało...

Hunt to chłopak z tragiczną przeszłością. Odkąd zobaczył Kelsley nie może jej zapomnieć i proponuje wspólną podróż w celu przeżycia przygody. Czy Kelsley się zgodzi? Co wyniknie z ich znajomości? Czy Hunt opowie Kelsley swoją historię?

"Coś do ocalenia" to już trzecia książka z tej serii i przyznam, że w porównaniu z dwoma poprzednimi, ta wypada najsłabiej. Choć historia jest ciekawa i naprawdę chciałam wiedzieć co stało się w przeszłości Kelsley i Hunta, to gdy się już dowiedziałam, jakoś mnie to nie zaskoczyło.
Całość czyta się nawet dobrze, ale nie jest to to, czego oczekiwałam.

Mimo to uważam, że jak już ktoś zaczął czytać tę serię to warto sięgnąć po kolejny tom, bo mimo wszystko jest utrzymany w podobnym klimacie i wiem, że wielu osobom się to podoba.
No i te okładki tych książek są piękne:) Ta chyba najbardziej mi się podoba.
Czytaliście książki z tej serii?
Jak Wasze wrażenia?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka