Dziennik Cwaniaczka. Droga przez mękę - Jeff Kinney

Autor: Jeff Kinney
Tytuł: Dziennik Cwaniaczka. Droga przez mękę
Wydawnictwo:
To niesamowite, że to już dziewiąta część fascynujących przygód Grega, czyli tytułowego cwaniaczka. Pamiętam moment, w którym obejrzałam film i od razu postanowiłam przeczytać książki. Nie zawiodłam się i choć z niecierpliwością czekam na kolejne części w formie filmu ( swoją drogą wie, ktoś kiedy będzie kolejna część?) to z jeszcze większą niecierpliwością wypatruję książek.

Dziś z wielką przyjemnością przedstawiam Wam "Drogę przez mękę" którą musiała przejść cała rodzina Grega, ponieważ mama chciała przeżyć niezapomnianą przygodę. Ci, którzy czytają "Dzienniki Cwaniaczka" wiedzą, że tam nigdy nie ma nic oczywistego i dokładnie tak samo, było tym razem. Podróż miała być łatwa, miła i przyjemna, a także nieco edukacyjna. Niestety kłopoty zaczęły się już na etapie pakowania, bowiem każdy z członków rodziny Grega, rzeczy niezbędne zrozumiał inaczej. I tak rzeczą niezbędną na pewno nie była perkusja Rodricka, ale za to nocnik Manniego już tak. A później było już coraz gorzej...
Najpierw śmierdzący hotel i brak restauracji, później świnka w Mini Zoo i na samym końcu atakujący brodacz i kradzież portfela.
Możecie sobie tylko wyobrazić, jak wyglądała ta tytułowa droga przez mękę.

Cała książka jak zwykle wyposażona jest w fantastyczne rysunki autora, które dopełniają dzieła. Dla mnie ta książka jest wyjątkowa i humor autora idealnie trafia w mój gust. Choć książka przeznaczona jest dla dzieci, ja nie potrafię sobie odmówić przyjemności czytania jej, ponieważ jest genialna.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście żadnej z części Dzienników Cwaniaczka, to gorąco Wam polecam, to chyba jedna z moich najbardziej ulubionych serii książek dla dzieci.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka