Sztuka dobrego jedzenia - Hemsley

Autorki: Hemsley
Tytuł: Sztuka dobrego jedzenia
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Buchmann wydaje naprawdę super książki. Pewnie zauważyliście, że ostatnio sporo ich u mnie, ale nie mogę się powstrzymać, bo wszystkie są bardzo interesujące.

Tym razem donoszę Wam o wspaniałej książce "Sztuka dobrego jedzenia", którą napisały równie wspaniałe siostry, dla których jedzenie jest czymś więcej niż wrzucaniem czego popadnie do żołądka.


W sztuce dobrego jedzenia generalnie chodzi o to aby jeść produkty jak najbardziej naturalne i nieprzetworzone oraz wolne od glutenu, niezdrowych tłuszczów i rafinowanych cukrów.

W środku oprócz cudownych fotografii znajdziecie naprawdę mnóstwo przepisów. W sumie jest ich 150 więc jest co próbować.

Przepisy zostały podzielone na:
- śniadania
- zupy
- sałatki
- dodatki i przekąski
- mięso i ryby
- dania warzywne
- sosy i dipy
- desery i wypieki
- napoje

Oprócz tego, znajdziecie również rozdziały dotyczące zasad w sztuce dobrego jedzenia, poznacie kuchenne podstawy oraz uwagi, a także jest coś co bardzo mnie zaskoczyło czyli przewodnik po jedzeniu poza domem.

Generalnie książka jest naprawdę interesująca i jeżeli chcecie coś zmienić w Waszym jadłospisie ale za bardzo nie wiecie co, lub po prostu nie macie motywacji, jestem pewna, że po tej książce znajdziecie ją w sobie.

Nie wszystkie przepisy są dla mnie atrakcyjne, ale jest sporo takich, które bardzo chciałabym spróbować. Czy chciałabym przerzucić się na sztukę dobrego jedzenia? Oczywiście! Zapewne każdy by chciał jeść zdrowo i dobrze.
Książka jest dosyć droga bo kosztuje gdzieś około 70zł ale na pewno warto wydać na nią pieniądze i cieszyć się zdrowym organizmem, bo jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka