Z tobą się nie nudzę - Alice Clayton

Autorka: Alice Clayton
Tytuł: Z tobą się nie nudzę
Wydawnictwo:
Czytając pierwszą część przygód Caroline i Simona nie spodziewałam się, że taka historia naprawdę może mi się spodobać, a już na pewno nie sądziłam, że będzie tak naładowana humorem. Dlatego z wielką niecierpliwością wyczekiwałam kolejnej części i dziś przychodzę do Was z kontynuacją "Nie dajesz mi spać".

Caroline i Simon mają się dobrze. On dużo pracuje, ona także. Ich życie składa się z podróży, pracy i romantycznych powrotów w łóżku. Gdy Caroline obejmuje prowadzenie biura projektowego pod nieobecność szefowej, a Simon rezygnuje z pracy, zaczyna coś dziwnego się dziać. Caroline potrzebuje chwili dla siebie, a Simon chce z nią spędzać coraz więcej czasu. Czyżby mężczyzna, którego ciągle otaczały piękne kobiety dorósł? A co z wolnością i postulatami Caroline?

"Z tobą się nie nudzę" to na pewno książka, którą czyta się błyskawicznie i która wciąga od pierwszych stron. W tej części na pewno jest dużo mniej humoru, który był obecny w pierwszej części, ale historia jest równie ciekawa. Mam wrażenie, że Simon bardzo dorosły się stał w tej części, a Caroline ziała frustracją i przepracowaniem. Mimo to, książkę czytało się naprawdę wyśmienicie. Tak myślę, że autorka chyba ma w planach kolejną część, bowiem koniec nie był zbyt oczywistych. Sądzę, że możemy już śmiało wypatrywać kolejnej części!

Zresztą jestem też ciekawa co się zdarzy w życiu przyjaciółek Caroline. Czy Mimi w końcu będzie miała swój wymarzony ślub no i co dalej z Sophie i Neilem:))
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka