Sakrament niedoskonały - Anna Karpińska


Autorka: Anna Karpińska
Tytuł: Sakrament niedoskonały
Wydawnictwo:

 


Marzena po śmierci rodziców była zmuszona zająć się swoją młodszą siostrą Blanką. Choć miała tylko osiemnaście lat, musiała nauczyć się gotować, prać, sprzątać i przede wszystkim musiała nauczyć się bycia odpowiedzialną za drugiego człowieka. Teraz Marzena już dawno ma za sobą poród, męża, który nigdy nie akceptował jej siostry, naczelnego wymagającego niemożliwego i Blankę, która lada dzień wyjdzie za mąż.

Niestety nikt nie spodziewa się tego co się wydarzy w noc poślubną. Gdy rano dom Królów stawia na nogi dziki skowyt, wszyscy już wiedzą że stało się coś strasznego. Blanka znajduje swojego świeżo poślubionego męża nieżywego w łóżku. Co się stało, że mężczyzna umarł? Czy ktoś mógł go zabić? Jaki miał motyw?
Rozpoczyna się śledztwo i walka z czasem...

To już nie pierwsza książka autorki, którą czytam i muszę z wielką przyjemnością stwierdzić, że autorka kolejny raz mnie nie zawiodła. Gdy już myślałam, że wszystkiego się domyśliłam okazywało się,  że to nie ta osoba mimo, że miała motyw. A z kolei gdy już przeczytałam całość, nie mogłam uwierzyć! Czy ktoś kto czytał tę książkę wiedział kto stał za zabójstwem Donka? Ja się nie domyśliłam. Do ostatnich stron podejrzewałam kogoś zupełnie innego:)

"Sakrament niedoskonały" to mistrzowska intryga, która wciąga czytelnika od samego początku i nie wypuszcza ze swoich sideł do ostatnich stron. Jeżeli macie w planach koniecznie sięgnijcie!
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka