Wielka księga przygód 3 Basia - Zofia Stanecka, Marianna Oklejak

Autorki: Zofia Stanecka, Marianna Oklejak
Tytuł: Wielka księga przygód 3 Basia
Wydawnictwo:
Basię bardzo lubię i mimo, że nadal nie jestem przekonana co do ilustracji, które w moim odczuciu są niezbyt ładne to całą treść uwielbiam. Chociaż zanim zacznę pisać co w środku tej wspaniałej książki dodam, że chociaż mi ilustracje nie odpowiadają, wiem, że wszystkie dzieci je uwielbiają. Chyba ta prosta kreska ilustratorki tak dobrze jest odbierana przez najmłodszych.

"Wielka księga przygód 3" to zbiór siedmiu opowiadań, które o ile dobrze pamiętam ukazały się także jako osobne tomy, wydane w twardej oprawie. Tutaj mamy jedną książkę, wydaną w miękkiej oprawie w formacie zeszytowym z tymi wszystkimi opowiadaniami, zebranymi w jednym miejscu. Taka książka może być dobrym rozwiązaniem jeżeli chcemy zaoszczędzić miejsce na półce:)
W środku znajdziemy opowiadania:
- Basia i pieniądze
- Basia i moda recenzowałam je tutaj
- Basia i słodycze
- Basia i dentysta
- Basia i Dziadkowie
- Basia i telewizor
- Basia i telefon

Nowością jest dla mnie pięć opowiadań i przyznam, że o ile do tej pory moim ulubionym opowiadaniem było "Basia i narty" teraz mam już kilku innych faworytów. Jak zwykle z każdej opowieści płynie morał, a wszystko to okraszone jest humorem i świetną fabułą.

Jeżeli Wasze dzieci lubią serię o Basi to myślę, że taka książeczka na pewno będzie idealnym dopełnieniem dziecięcej biblioteczki.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka