Wiem co jem. Przepisy z programu - Kasia Bosacka

Autorka: Kasia Bosacka
Tytuł: Wiem co jem. Przepisy z programu
Wydawnictwo:Pewnie nie będę jedyną, która uwielbia program Kasi Bosackiej "Wiem co jem".
W programie można dowiedzieć się naprawdę wiele cennych rzeczy odnośnie tego na co zwracać uwagę, co kupować aby się nie truć i jakie triki stosują producenci aby nas oszukać lub zmylić.


Drugą fajną rzeczą w programie jest to, że prowadząca zawsze pokazuje alternatywę. Na przykład dla gazowanych napojów pokazywała jak zrobić własną wodę smakową, ale wiecie jak to jest. Oglądamy to w telewizji, a potem gdzieś przepis umyka. I właśnie dla tych, którzy nie zapisali przepisu albo gdzieś o nim zapomnieli, powstała ta książka. W środku znajdziemy całe mnóstwo fajnych przepisów z programu, rozmieszczonych w ciekawie brzmiących rozdziałach. I tak mam:
- Co tygrysy lubią najbardziej
- Proste jak drut
- Wyższa szkoła jazdy
- Grillowanie - nasz sport narodowy
- Zdrowie na budowie
- Święta, święta i po świętach
- Dziękuję nie marnuję

Wszystkie przepisy wyglądają naprawdę smacznie. Znajdziemy tam zarówno desery jak i pomysły na śniadania, obiady czy zdrowe przekąski. Jest także przepis na domowy ketchup, kefir czy różne lukry.

Wszystkie przepisy oprócz opisanego postępowania krok po kroku są pięknie sfotografowane co ja bardzo lubię i zawsze w książkach cenię.
Jeżeli i Wy lubicie Kasię Bosacką i jej program to ta książka jest dla Was idealna. U mnie trafia na półkę z książkami kucharskimi tymi ulubionymi!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka