Wiem o tobie wszystko - Claire Kendal

Autorka: Claire Kendal
Tytuł: Wiem o tobie wszystko
Wydawnictwo: Clarissa do tej pory mogła cieszyć się życiem, ale skończyło się to w momencie, w którym poznała Rafe'a. Gdzie by nie poszła, czego by nie zrobiła, on zawsze tam był. Wszędzie widzi jego twarz, słyszy jego głos. Mężczyzna, dzwoni, pisze, przesyła prezenty, pozbawia ją kolejnych znajomych. Uniemożliwia pracę i normalne funkcjonowanie. A wszystko dlatego, że się w niej zakochał. Na zabój.

Kobieta nie ma już sił walczyć, ale wie, że jeżeli się podda, Rafe osaczy ją i zniszczy. Czyta o stalkingu i usiłuje zebrać jak najwięcej dowodów po to, aby skarga, którą zamierza złożyć o nękanie była potraktowana poważnie.
Nie wie jednak, że Rafe nie odpuści, nigdy...

"Wiem o tobie wszystko" to książka, która świetnie pokazuje stalking z perspektywy ofiary stalkera. Ktoś kto nigdy nie był nękany może myśleć: "Co to takiego?  Ktoś chodzi, pisze, przecież to wszystko można jakość przeżyć. albo czekać, aż się znudzi". Niestety, nie znudzi się, bo umysł takiego człowieka nie jest normalnym logicznie myślącym umysłem, tylko chorym, który widzi jeden cel - obiekt.
Clarissa miała już dość i było to widać. Była wyczerpana, zmęczona i zastraszona. Mimo, że Rafe na początku był miły, zabiegał o nią, zapraszał na kolacje, usiłował w sobie rozkochać, na dłuższą metę to wszystko było męczące. Codzienne wystawanie pod blokiem, pojawianie się znikąd, ile tak naprawdę można to znieść?
Autorka doskonale oddała frustrację i strach bohaterki, a cała historia była na tyle wciągająca, że bez reszty mnie pochłonęła.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście, a macie zamiar, to polecam Wam ten tytuł bardzo gorąco!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka