Projekt macierzyństwo - Lisa Catherine Harper

Autorka: Lisa Catherine Harper
Tytuł: Projekt macierzyństwo
Wydawnictwo:Lisa to trzydziestoletnia kobieta, która korzysta z życia tyle ile się da. Gdy pewnego dnia postanawia zajść w ciążę i oznajmia, że będą starali się z mężem o dziecko, wywołuje konsternację wśród znajomych. Dlaczego chce przedkładać swoje wygodne i wspaniałe życie, na rzecz trosk, nieprzespanych nocy i rodzicielstwa...

Gdy tylko zachodzi w ciążę jest pełna optymizmu! Jednak gdy ciało zaczyna się zmieniać, a hormony szaleją, Lisa wie, że to co na początku wydawało się takie proste, wcale łatwe nie będzie.

"Projekt macierzyństwo" to wspaniała książka dla wszystkich tych, którzy którzy dopiero zamierzają lub są w trakcie starania się o dziecko. Autorka z wielką wyrozumiałością i ogromną wnikliwością obserwuje zmiany jakie w niej zachodzą i przedstawia je czytelnikowi. Opisuje co się dzieje w kolejnych tygodniach ciąży oraz jak rozwija się dziecko. To co jest fajne to to, że autorka obala różne mity, które mimo wielkiej świadomości, nadal towarzyszą kobietom w ciąży.

Ta książka musi się znaleźć w biblioteczce każdej przyszłej mamy. Jest prawdziwa, pokazuje realne obawy, fakty i przede wszystkim radość z bycia mamą ale i problemy oraz troski, które się z tym faktem wiążą.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka