Tajemny ogród - Johanna Basford

Autorka:  Johanna Basford
Tytuł: Tajemny ogród
Wydawnictwo: 

 

To już któraś z kolei kolorowanka dla dorosłych, którą Wam pokazuje i tym razem jest to wersja tak piękna, że naprawdę z wielką przyjemnością Wam ją pokazuje.

"Tajemny ogród" każdego wielbiciela kolorowanek zabierze do świata pełnego tajemnic, pięknych roślin, zadziwiających ptaków i magicznych zakątków.
W środku znajdziecie około 100 kolorowanek, w których część z nich wyposażona dodatkowo jest w polecenia, na przykład "dorysuj motyle" albo "dodaj więcej gałęzi" i tak dalej.
Jest to książka na tyle intuicyjna, że każdy kto już zacznie ją zapełniać nie będzie potrafił skończyć.

Oczywiście kolorowanka nie jest przeznaczona tylko dla dorosłych, śmiało można ją podsunąć starszym dzieciom, dzięki niej będą mogły ćwiczyć motorykę i skupienie, bo ta kolorowanka wymaga wiele skupienia.

To co jest piękne w tej kolorowance to szczegóły. Jest ich cała masa. Johanna Basford słynie z tego, że jej ilustracje są bogate w wiele szczegółów, które tworzą niesamowity klimat.

Jeżeli jeszcze nie znacie tej kolorowanki polecam ją przeglądnąć w księgarni;)Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka