Księga zaklęć Mal

Tytuł: Księga zaklęć Mal
Wydawnictwo: 
Muszę powiedzieć, że okładka tej książki na żywo wygląda zdecydowanie lepiej. Jest taka magiczna i idealna dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się wielu przydatnych zaklęć.

Przyznam, że do tej pory nie słyszałam o Mal. Nie oglądam Disney Chanel, ale w rodzinie mam kilku takich, którzy po wzmiance "Mal" ożywili się i dowiedziałam się wielu bardzo ciekawych rzeczy.

Dziś pokazuje Wam naprawdę pięknie wydaną książkę, która środek ma iście czarodziejski. "Księga zaklęć Mal" została wydana na postarzanym papierze, który bardzo przypomina stare księgi wiedźm.

W środku znajdziecie wiele zaklęć, klątw i sztuczek, które możecie wykorzystać.
Ta książka jest idealnym dodatkiem do filmu i myślę, że jeżeli Wasze dzieci znają Mal to bardzo ucieszą się z możliwości obcowania z jej zaklęciami.

Oczywiście książka jest dopracowana perfekcyjnie. Różne obrazki, kilka zdjęć z filmu informacje dotyczące niewidzialności czy  magicznych przedmiotów, to tylko garstka tego co znajdziecie w książce.

Ja jestem nią oczarowana i bardzo polecam!
Myślę, że świetnie sprawdzi się na prezent:)

3 komentarze :

  1. Rzeczywiście wygląda super, bardzo ładne wydanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie wygląda. Oglądałam film, ale jednak książki bym nie kupiła, jak już to jakiejś młodszej kuzynce, która by mogła się bawić w rzucanie czarów.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytałam :D Znam Mal jak i innych "Następów". Jeśli jeszcze nie widziałaś tego filmu, to zapraszam do siebie - jest właśnie konkurs, w którym można wygrać film "Następcy" - a zadanie bardzo proste :)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka