Pamiętnik Mal

Tytuł: Pamiętnik Mal
Wydawnictwo:
Jeszcze kilka dni temu nawet nie słyszałam o Mal, teraz jestem praktycznie ekspertką w dziedzinie zaklęć i ogólnie pojętej magii.

Gdy oglądałam, tę książkę w zapowiedziach byłam przekonana, że jest to pamiętnik w formie właśnie takiej do pisania. Wiecie informacje z filmu przeplatane wolnym miejscem gdzie można wpisywać własne przeżycia i tak dalej.
Nawet nie wiecie jakie zdziwienie przeżyłam gdy otwarłam książkę i zobaczyłam to piękne wnętrze i zdałam sobie sprawę, że to pamiętnik napisany właśnie przez Mal. Rewelacja! Nie wiem jak mogłam myśleć inaczej, ale jeżeli też jesteście tacy zakręceni jak ja, oznajmiam, że to właśnie "Pamiętnik Mal":))

Każdy fan lub fanka tego filmu z pewnością ten pamiętnik musi mieć. W środku będziecie mieli okazję trochę bliżej poznać samą Mal i to co nią kieruje, co czuje i jaka jest. Jest to trochę streszczenie całości ale opowiadane właśnie oczami Mal.

Razem z "Księgą zaklęć Mal" ta książka tworzy wspaniały duet, który absolutnie musi znaleźć się na półce każdego, kto polubił samą Mal i film.
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka