Klejnot - Amy Ewing

Autorka: Amy Ewing
Tytuł: Klejnot 
Wydawnictwo: 
Violet oddałaby wszystko aby mieć możliwość powrotu do swojego dawnego życia. Zostały jej ostatnie chwile, w których może poczuć się w miarę normalnie, bowiem lada moment zostanie sprzedana na aukcji, aby urodzić dziecko arystokracji.
Wtedy już nie będzie tą dziewczyną, którą jest teraz, a ciałem, które ma urodzić potomka.

Violet, nie potrafi pogodzić się z tym jak są traktowane surogatki. Nigdy nie pragnęła takiego życia i też nie chce się na nie godzić, ale co tak naprawdę może zrobić jedna dziewczyna, gdy jej życie dla wszystkich innych jest nic nie warte?

Czy Violet uda się uniknąć tego co szykuje jej los? A może na jej drodze stanie ktoś, kto całkowicie zmieni jej życie?

"Klejnot" to bardzo wyjątkowa książka. Chyba pierwszy raz tak bardzo się pomyliłam co do książki. Wybrałam ją głównie z powodu okładki i tego, że przypomina mi trochę serię rywalkową. Nawet nie czytałam opisu wydawcy, bo wiem, że Wydawnictwo Jaguar nie wydaje byle czego.
Nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku stronach postanowiłam jednak przeczytać opis wydawcy i się okazało, że ta książka właściwie niczym nie przypomina "Rywalek" zmyliła mnie chyba okładka i ta sama czcionka. Ale nie martwcie się. Książka jest rewelacyjna i od początku pochłonęła mnie całkowicie.

Czytałam recenzje, że książka jest słaba, że to miks różnych książek i właściwie to nic nowego. Dla mnie czyli osoby, która praktycznie wcale nie czyta tego typu książek, wiecie fantasy jakieś wymyślone światy itp ta książka jest naprawdę interesująca. Pierwszy raz czytałam o surogatkach i przyznam, że nie raz miałam ochotę potrząsnąć tymi ludźmi za to co robili tym dziewczynom.

Oczywiście koniec książki jest straszny! Jak Autorka mogła tak zakończyć pierwszą część i zostawić czytelnika z taką niewiedzą! Gdybym miała drugi tom, zapewne nie pisałabym tej recenzji tylko czytała co też się stanie!

"Klejnot" to książka, którą na pewno warto przeczytać o ile oczywiście lubicie takie książki. Ja z niecierpliwością czekam na kolejną część.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka