Rywalki. Królowa i Faworytka - Kiera Cass

Autorka: Kiera Cass
Tytuł: Rywalki. Królowa i Faworytka
Wydawnictwo:

 


Bałam się, że z tą książką będzie dokładnie tak samo jak z częścią Książę i Gwardzista.
Mimo to, nie mogłam sobie jej odpuścić. W środku na wszystkich fanów i fanki serii Rywalki czekają dwa opowiadania: Królowa oraz Faworytka, a także dodatkowo cztery krótkie opowiastki, o ile mogę je tak nazwać, uzupełniające całą serię.

Całość naprawdę przeczytałam z ogromnym zaciekawieniem i na pewno nie jest to tak, jak w przypadku wcześniej już wspomnianego tytułu, czego się obawiałam. "Królowa i faworytka" rzuca nieco światła na całą serię, uzupełniając ją o brakujące elementy.

Z opowiadania "Królowa" dowiemy się nieco więcej o mamie Maxona, a wiemy z całej serii, że była to królowa mądra i oddana. Ona też kiedyś walczyła w eliminacjach o serce męża.
Natomiast opowiadanie "Faworytka" zostało poświęcone w całości Marlee, która dla miłości poświęciła wszystko. Wcześniej nie wiedzieliśmy co czuła wiedząc, że zaraz zginie, teraz możemy się tego dowiedzieć.

Ogólnie jeżeli miałabym stwierdzić czy warto kupić tę książkę czy nie, to uważam, że jak najbardziej. W przypadku części "Książę i Gwardzista" uważam, że to strata pieniędzy, ale ta część to takie uzupełnienie, które na pewno warto poznać.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka