Bez skrupułów - Lisa Kleypas

Autorka: Lisa Kleypas
Tytuł: Bez skrupułów 
Wydawnictwo:Gdy Sophia straciła brata, przysięgła sobie, że zrobi wszystko, aby ten, przez którego zginął, poniósł odpowiednią karę.
Za śmierć brata, odpowiedzialny jest sędzia Ross. Sophia ma plan, jak go zniszczyć, musi tylko zostać jego asystentką. Gdy to się udaje, Sophia wie, że jest na dobrej drodze aby rozkochać sędziego i zniszczyć jego dobre imię. Nie przewidziała tylko tego, że Ross okaże się wrażliwym i wspaniałym mężczyzną, którego z każdym dniem coraz bardziej lubi.

"Bez skrupułów" to bardzo odprężająca książka, po której nie ma się co spodziewać zatrważających zwrotów akcji. Książka jest lekka i przyjemna, taki typowy romans. Mimo to świetnie się ją czytało i jeżeli macie ochotę na taką niezobowiązującą lekturę na zimowy wieczór to myślę, że ta historia będzie idealna.

Oczywiście dla tych, którzy nie lubią takich trochę infantylnych powieści, ta książka nie będzie spełnieniem marzeń, ale jeżeli chcecie zapomnieć o problemach i po prostu się zrelaksować, koniecznie po nią sięgnijcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka