Ocalić Daringham Hall - Kathryn Taylor

Autorka: Kathryn Taylor
Tytuł: Ocalić Daringham Hall
Wydawnictwo:


Ben mimo jawnej wrogości, niektórych członków rodziny Camdenów, stara się poznać prawdę na temat tego, co stało się z jego matką.
Ralph, ojciec Bena chce nawiązać bliższą relację z synem i przysięga mu, że nie wiedział o tym, że tyle lat stracił, nie wiedząc o tym, że ma dziecko. Chce naprawić błędy i jak najlepiej poznać Bena.

Za to w relacji Bena i Kate nieco się psuje. On ma żal, do niej, a ona do niego. Choć nadal niesamowicie ich do siebie ciągnie, nie potrafią się porozumieć. Za to uczucie kwitnie u Anny i Davida, z czym nie potrafią pogodzić się jej rodzice.
Co stanie się w Daringham Hall. Dlaczego Ralph nie mógł poznać syna i kto z posiadłości pozbył się w jego matki?
Czy Kate i Ben mają jeszcze szansę?

"Ocalić Daringham Hall" to druga część trylogii i w moim odczuciu jest gorsza niż pierwsza część. Co prawda czyta się ją tak samo dobrze i szybko jak pierwszą, ale brakowało mi elementów zaskoczenia i więcej zwrotów akcji. Te można było policzyć na palcach jednej ręki. Mimo to, jeżeli czytaliście pierwszą część, na pewno warto sięgnąć i po drugą.
Trzecia część ma się pojawić latem,  jeżeli więc macie ochotę, koniecznie wybierzcie się do Daringham Hall.

4 komentarze :

 1. Oboże. Jak ja lubię takie treściwe recenzje! Ciągle sobie powtarzam, że powinnam pisać zwięźlej, ale kurczę, no nie potrafię ;) Także zazdroszczę :)
  A co do serii - osobiście wolę tę drugą autorki, Barwy miłości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Póki co pierwszy tom czeka u mnie na półce, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. Może niebawem uda mi się w końcu za niego zabrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że kontynuacja jest słabsza - to nie wróży dobrze autorce. Niemniej może po pierwszy tom się skuszę - o ile ogarnę moje czytelnicze zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ją w planach. "Powrót do D.H." przeczytałam z wypiekami na twarzy, mam nadzieje, że i ta część przypadnie mi do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka