Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno - Kirsty Moseley

Autorka: Kirsty Moseley
Tytuł: Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno.
Wydawnictwo:

 


Amber odkąd pamięta sypia w jednym łóżku z Liamem. Zaczęło się to już w dzieciństwie i od tej pory są nierozłączni. To trochę dziwne, bo choć w nocy świetnie się rozumieją i są sobie potrzebni, to w dzień nie potrafią się ze sobą dogadać i udają, że nic ich nie łączy.

Gdy więc Amber zauważa, że powoli zmienia się jej stosunek do nocnego przyjaciela wie, że jeżeli nie odwzajemni on jej uczucia, będzie miała problem.

Czy tych dwoje jest w stanie stworzyć prawdziwy związek? Jak na to zareaguje brat Amber i najlepszy przyjaciel Liama?
Oraz jak Amber odnajdzie się w tak poważnej roli po przeżyciach z dzieciństwa?

"Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno" to książka, którą czyta się bardzo szybko i bardzo dobrze.
Przyjemna fabuła oraz różnorodni bohaterowie sprawili, że książka jest jedyna w swoim rodzaju i to dobrze.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do książki, dotyczą samego zakończenia. Na przełomie kilkunastu stron, tyle się wydarzyło, że według mnie to zdecydowanie zbyt dużo. Przez większą część akcja rozwijała się bardzo powoli, a pod koniec na 30 stronach było wszystko i jeszcze więcej.  Mam wrażenie jakby Autorka na siłę chciała jeszcze fabułę urozmaicić dociskając tam kolejne wydarzenia.

Mimo to, książka jest naprawdę bardzo przyjemna i jeżeli macie ochotę na coś lekkiego i niezobowiązującego to polecam. To fajna historia o wzajemnym oddaniu, pierwszej miłości i o tym, że dla najbliższych można zrobić wszystko.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka