I stał się cud - Lin Stepp

Autorka: Lin Stepp
Tytuł: I stał się cud 
Wydawnictwo:

 


W drugiej części "Opowieści ze Smoky Mountain" główną bohaterką jest Zola, którą mieliśmy już okazję poznać w pierwszej części.
To młoda kobieta, która wie więcej niż zwykły człowiek. Potrafi przewidywać pewne wydarzenia, nazywając to znakiem od Boga i właśnie w taki sposób poznaje Spencera.

Spencer, choć minęło już 12 lat nie potrafi zapomnieć tego, co wydarzyło się w domu rodzinnym.
Do tego bierność rodziców, a także ciągle dokuczanie ze strony dziadka sprawiło, że mężczyzna nie ma ochoty spotykać się z rodziną.

Zola i Spencer zbliżają się do siebie, ale ciągle coś pomiędzy nimi stoi. Czy to nie załatwiona sprawa rodzinna, czy też może coś innego? A może Spencer nadal nie zapomniał o swojej niespełnionej miłości?

"I stał się cud" to druga część serii i według mnie wypadła jednak gorzej niż pierwsza. Więcej czasu Autorka poświęciła kwestii wiary, więc jeżeli nie lubicie tego typu książek, to tę sobie darujcie. Zola to uduchowiona dziewczyna, która "odbiera" różne znaki od Boga, stąd zapewne tak dużo religijnych wątków. Mimo to, lubię klimat tych powieści. Jest spokojny, niespieszny, czasami poprzeplatany jakimiś tragicznymi wydarzeniami.

Jeżeli potrzebujecie lekkiej i niezobowiązującej książki pomyślcie o tej. Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka