Bezpieczne kłamstwa - Randy Susan Meyers

Autorka: Randy Susan Meyers
Tytuł: Bezpieczne kłamstwa
Wydawnictwo:

 

Juliette i Nathan to udana para. Mają dwóch wspaniałych synów i cudowny związek. Oboje mają pracę, która sprawia im satysfakcje, duży dom i kochającą rodzinę. Wszystko dalej pewnie byłoby cudowne, gdyby nie romans Nathana z Tią.

Tia, to młoda zakochana w swoim kochanku dziewczyna, która od początku liczy na to, że związek z Nathanem stanie się tym na zawsze.
Nathan natomiast od początku wie, że zdrada żony nie była do końca przemyślana. I choć gdzieś w duchu żałuje tego co zrobił, nie potrafi zakończyć romansu.
Gdy Tia zachodzi w ciążę, wszystko się zmienia. Nathan wypiera się dziecka, sugerując aborcję, ich związek szybko się kończy, a małżeństwo Juliette i Nathana staje pod znakiem zapytania.

Inaczej ma się sprawa z Caroline i Peterem, którzy jakoś nie potrafią ułożyć sobie życia. Choć są razem, oboje pragną czegoś innego. Wkrótce ich życie może się całkowicie zmienić. Jedno z nich jest gotowe na zmiany, natomiast drugie niekoniecznie.
Co łączy te trzy pary? O tym przekonacie się w książce.

"Bezpieczne kłamstwa" to bardzo specyficzna ale też bardzo wciągająca książka, która dla mnie byłaby idealna, gdyby nie dziwne zakończenie. Zupełnie nie pasuje mi do książki i mam wrażenie jakby autorka nie wiedziała jak całą historię zakończyć. Dla mnie są to kluczowe aspekty i gdy patrzę całościowo na książkę, to choć przeczytałam ją w błyskawicznym tempie, to zakończenie zupełnie zmieniło mi obraz tej historii.
Mimo to i tak uważam, że warto ją przeczytać. Jeżeli lubicie takie zagmatwane historie, gdzie kłamstwo krąży pomiędzy rodzinami to polecam ten tytuł. Na pewno Wam się spodoba.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka