Większy kawałek nieba - Krystyna Mirek

Autorka: Krystyna Mirek
Tytuł: Większy kawałek nieba 
Wydawnictwo:

 

Natalia ciągle uważa, że złapała Pana Boga za nogi. Fakt, że ma wspaniałego mężczyznę u boku zaburza jej tylko świadomość tego, że nie ma na palcu pierścionka zaręczynowego, a na górze w pokoju mieszka jego nastoletni syn, który zostanie wysłany do szkoły z internatem jak tylko Natalia zostanie żoną Wiktora.
Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego. Natalia ma jeden cel, zdobyć pierścionek i zostać żoną Wiktora.

Wiktor natomiast nie zamierza się póki co żenić. Choć z Natalią jest już 3 lata, nie potrafi zapomnieć swojej zmarłej żony, która nie tylko w jego głowie stoi na piedestale. Jego uwagę zajmuje także nastoletni syn Olek, który choć jest już prawie dorosły, w oczach ojca, nadal jest tym małym chłopcem, któremu umarła mama.

Jest jeszcze Iga. Młoda, nieśmiała i nieco pogubiona dziewczyna. Iga odkąd pamięta jest sama. Teraz po śmierci mamy, walczy o to, aby ojciec przestał pić, ale póki co każda próba namówienia go na leczenie kończy się fiaskiem.
Jej życie jest pełne porażek. Dopiero w Krakowie znajduje pracę w restauracji Wiktora i poznaje ludzi, którzy w końcu doceniają ją i wspierają.
Jaka historia połączy tych troje?
O tym w książce " Większy kawałek nieba".

Przyznam, że bardzo czekałam na kolejną książkę Autorki. Uwielbiam jej twórczość i jak zwykle się nie zawiodłam. Szkoda tylko, że nie mogę rzucić wszystkiego i biec po kolejną część książki, bo taka jest planowana.
Jestem niesamowicie ciekawa jak skończy się ta historia i jeżeli mieliście w planie ją poznać, a jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie przeczytajcie!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka