Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu - Małgorzata Rozenek

Autorka: Małgorzata Rozenek

Tytuł: Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

Wydawnictwo:

 

Wiem, że wiele osób hejtuje te książki tylko i wyłącznie z powodu osoby, która jest ich filarem.
Sympatie sympatiami, ale przyznać trzeba jedno. Książki są genialne. Pięknie wydane i niezwykle pomocne, gdy chcemy ogarnąć domowy chaos, ale też i poszerzyć nieco swoją wiedzę dotyczącą sprzątania i organizacji domowej.

Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu to już trzecia książka z tej serii. Poprzednie dwie czyli poradnik perfekcyjnej pani domu oraz perfekcyjny ogród również dla Was recenzowałam,

Ja cokolwiek złego mówicie o Małgorzacie Rozenek, książkami jestem zachwycona i tak jest również z tą częścią.
W środku znajdziecie absolutnie wszystko, co każda Pani domu, powinna wiedzieć, podzielone według miesięcy: od stycznia do grudnia.
Każdy miesiąc otrzymał dodatkowe podrozdziały. Znajdziemy w nich czynności, które warto wykonać:
- dla domu,
- dla rodziny,
- dla siebie,
oraz dodatkowo znajdziemy tam ważne daty.
Dla mnie jest to absolutne kompendium wiedzy.

Na przykład w sierpniu możemy zorganizować dla siebie i dla rodziny letnie przyjęcie, mamy sporo inspiracji, a do tego na przykład spis jaki kieliszek jest do jakiego trunku oraz wiele innych ciekawostek, które pozwolą nam być dobrymi gospodyniami.
Całość jest naprawdę wydana przepięknie. Są cudowne fotografie, które sprawiają, że książkę bardzo przyjemnie się ogląda. Czcionka jest miła dla oka, a zawarta w niej wiedza, bezcenna.

Jeżeli jeszcze nie znacie całej serii polecam Wam je serdecznie!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka