W cieniu - Diane Chamberlain

Autorka: Diane Chamberlain
Tytuł: W cieniu 
Wydawnictwo:

 

Joelle jest pracownikiem socjalnym. Jej życie kręci się głównie wokół pracy. Kobieta zawsze marzyła o dziecku, niestety nie mogła zajść w ciążę. Gdy porzuciła już marzenia o dziecku, jej najlepsza przyjaciółka urodziła pięknego chłopczyka. Niestety komplikacje przy porodzie sprawiły, że Mara nie zdążyła nawet poznać synka. Choć kobieta nadal żyje, nie jest już sobą.

Liam - mąż Mary i Joelle,  każdego dnia doglądają Mary i starają się jej na swój sposób pomóc. Niestety problemów z mózgiem nie da się wyleczyć. W końcu Joelle postanawia zwrócić się po pomoc do uzdrowicielki, która kiedyś ją uratowała.
Choć Liam nie widzi większego sensu w tym co robi uzdrowicielka, postanawia spróbować.
Czy uda mu się odzyskać ukochaną kobietę?

Joelle jeszcze nie powiedziała Liamowi i chyba tego nie zrobi, ale ten wkrótce zostanie ojcem. Kobieta jest w ciąży i choć to wydawało się niemożliwe będzie mamą.
Jak poradzi sobie jako samotna matka wiedząc, że ojcem jej dziecka jest mąż najlepszej przyjaciółki?
Co zrobi gdy wszyscy się o tym dowiedzą?
Jak ma żyć z poczuciem winy?

"W cieniu" to przepiękna książka. Naprawdę. Wiem, że sięgając po książkę Autorki nigdy się nie zawiodę ale każde dzieło, które czytam zachwyca mnie jeszcze bardziej.
Tym razem mamy cudowne połączenie rodzinnej tajemnicy z przeszłości z historią miłości, która nigdy miała się nie zdarzyć.
Jeżeli szukacie książki, która naprawdę Was zaskoczy ale i też od samego początku wciągnie, jestem pewna, że to będzie najlepszy wybór.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka