Zawsze ktoś patrzy - Joy Fielding

Autorka: Joy Fielding
Tytuł: Zawsze ktoś patrzy
Wydawnictwo:

 

 
Bailey miała wszystko. Idealne dzieciństwo, mnóstwo pieniędzy, pracę, którą kochała i kochanka. Może nie wszystko było takie, o jakim marzyła, ale była szczęśliwa.
Jedno wydarzenie zmieniło wszystko. Została zgwałcona.

Po kilku miesiącach Bailey nadal nie może otrząsnąć się z szoku. Nie sypia, nie je, schudła i boi się swojego cienia. Nie wychodzi z domu  i ogólnie sobie nie radzi. Każdy mężczyzna w jej życiu jest potencjalnym gwałcicielem.
Gdy podczas jednej z wizyt Claire, siostra kobiety zauważa przez lornetkę mężczyznę, który idealnie pasuje opisem do gwałciciela. Kobieta jest przerażona.

Obserwowany mężczyzna każdego dnia spotyka się z inną kobietą, łudząco podobną do Bailey. Czy to przypadek? A może to on jest gwałcicielem? Najgorsze jest to, że policja już jej nie wierzy, dopatrując się stresu pourazowego.
Kto stoi za gwałtem? Kim jest obserwowany mężczyzna?

Joy Fielding jak zwykle zaskakuje. Przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się takiego zakończenia, ale z drugiej strony nie jest to ta Joy Fielding, którą lubię.
Przeczytałam chyba większość, jak nie wszystkie jej książki i tym razem brakuje jej tego czegoś za co je cenie.
Oczywiście nie było źle, ale mimo wszystko brakowało tego czegoś.

Książka wciąga od samego początku i właściwie od pierwszej strony czytelnik zastanawia się kto stoi za gwałtem i dlaczego.
Jeżeli lubicie tego typu książki to polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka