Chłopak, który o mnie walczył - Kirsty Moseley

Autorka: Kirsty Moseley
Tytuł: Chłopak, który o mnie walczył 
Wydawnictwo:Ellie trzy lata zajęło ułożenie sobie życia na nowo, po tym jak Jamie z nią zerwał i złamał jej serce. Teraz ma nową pracę, narzeczonego i nowe życie. I choć wszystko wydaje się być na pierwszy rzut oka w porządku, w Ellie coś umarło.

Gdy dowiaduje się o tym, że w wypadku samochodowych zginął jej ojciec, a matka jest w ciężkim stanie w szpitalu, rzuca wszystko i wraca do rodziny.
Ból, rozpacz i pretensje do losu sprawiają, że dziewczyna jest na skraju załamania nerwowego.
Wkrótce w jej życiu pojawia się także Jamie, a tego może już nie wytrzymać.
Czy tych dwoje ma jeszcze szansę? Czy Ellie da drugą szansę Jamiemu?

"Chłopak, który o mnie walczył" to kontynuacja poprzedniej części "Chłopak, który chciał zacząć od nowa" .Tutaj tak jak i w poprzedniej części nie ma szału, ale tego się właśnie spodziewałam.
Oczywiście książka nie jest zła i uważam, że znajdzie swoich odbiorców, szczególnie młodych, bo też do nich jest kierowana, ale dla mnie jest trochę za cukierkowa. Całość o dziwo czyta się szybko i naprawdę fajnie. To taka leciutka lektura teraz na lato:)
Jeżeli macie ochotę, przeczytajcie!

4 komentarze :

 1. Serię zostawię sobie na jesień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nie przekonuje mnie do siebie ta seria :-/ Chyba mam już dość przeciętnych książek jak na razie ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie trochę więcej dowiedziałabym się o tej książce, ale niestety Twoja recenzja jest bardzo krótka i nie wyczerpuje tematu, a szkoda. Nawet nie do końca mogłam poznać Twoje myśli.

  OdpowiedzUsuń
 4. W ogóle nie jestem przekonana do tej autorki i chyba dobrze robię, rezygnując z jej książek. Bo lekkich lektur mamy od groma, a jednak książka powinna sie czyms wyróżniać, mieć jakąś mocną stronę, której tutaj brak.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka