Świat chce abyś był sobą - Joanna Gaines

Autorka: Joanna Gaines
Tytuł:
Świat chce abyś był sobą
Wydawnictwo:

Bardzo czekałam na książki Joanny Gaines w Polsce. Nie sądziłam tylko, że pierwsza, która się ukaże będzie ta dla dzieci. 

Kto nie zna Autorki, to szybko Wam napiszę, że Joanna Gaines jest znana głównie z programu Fixer Upper u nas jest to tłumaczone jako "Domy z potencjałem". Razem z mężem remontują domy dla rodzin, spełniając tym samym ich marzenia. Prowadzą też swoją własną firmę Magnolia. Niedawno otworzyli swoją telewizję Magnolia Network, no i oczywiście piszą książki. Joanna jest Autorką książek kucharskich oraz takiej o wnętrzach. Na obie bardzo czekam w polskiej wersji językowej i mam nadzieję, że któreś wydawnictwo w końcu je u nas wyda:)

Książka "Świat chce abyś był sobą" to książka dla dzieci, która jest absolutnie wyjątkowa! Jest nie tylko pięknie wydana ale także bardzo wartościowa. To prosta rymowana historia, która pokazuje jak różne są dzieci i ta różność wcale nie jest zła. Dzięki temu każdy jest wyjątkowy.
Nie ma co tutaj za dużo pisać, bo prostota tej książki jest tak piękna, że po prostu trzeba ją mieć w swojej kolekcji.


Chciałam Wam jeszcze zwrócić uwagę na format książki, który jest naprawdę spory, piękne w dotyku kartki oraz na okładkę. Nie mogę tu zapomnieć o ilustracjach. Te trafiają w 100% w mój gust! Jeżeli chcecie podarować komuś wyjątkową książkę to ta na pewno powinna się znaleźć na Waszej liście.

Bardzo polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka