Cukiereczek - Diablo Cody

Tytuł: Cukiereczek czyli rok z życia nietypowej striptizerki
Autorka: Diablo Cody
Wydawnictwo: Sonia Draga

Po przeczytaniu Cukiereczka jestem chyba najbardziej wyedukowaną osobą w temacie nocnych klubów, gadżetów erotycznych, oraz możliwościach jakie oferują striptizerki.
Pomysł na książkę niecodzienny. Cukiereczek został napisany w oparciu o bloga, którego wcześniej prowadziła Diablo Cody. Na podstawie książki powstał film, do którego scenariusz napisała autorka.

Jeżeli ktoś lubi w książkach wulgarny język, i chce poznać wszystkie ordynarne lub mniej ordynarne fakty z życia striptizerek i gości, którzy są stałymi klientami takich klubów to książka jest w sam dla niego. Ja raczej nie gustuje w tego typu książkach, ale jeżeli ktoś lubi takie klimaty to na pewno mu się spodoba.
Bardzo fajna rzecz, która znajduje się w książce i przy okazji urozmaica czytelnikowi czytanie to:
- 10 najlepszych piosenek do striptizu
- kącik rozrywki, w którym można dopasować muzykę do typu osobowości striptizerki
- i 10 najgorszych podkładów do striptizu
Książka nie jest górnych lotów, ale czyta się ją szybko co z pewnością stanowi jej zaletę. Lekkość pióra autorki stwarza komfort czytania. Książka w sam raz na zbliżającą się zimę.

Diablo Cody nie pasuje do żadnego stereotypu. Dziwaczna, otwarta, odważna. Ma 29 lat. Jest blogerką, autorką scenariuszy i książek. Zdobywczynią Oscara za scenariusz oryginalny do filmu Juno. Barwną postacią, w której łatwo się zakochać. Uwielbia pisanie, kredki do oczu, pornografię, sushi, Jezusa, komedie, horrory i dokumenty. Naprawdę nazywa się Brook Busey. Swój pseudonim wymyśliła na potrzeby nocnych klubów, w których pracowała jako striptizerka. Erotyczne przygody z tego okresu opisała w internecie. Jej blogiem zainteresował się wydawca i zaproponował jej napisanie książki.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka