Związek do remontu - Romuald Pawlak


Autor: Romuald Pawlak Tytuł: Związek do remontu Wydawnictwo:
Iśka i Rafał, jeszcze całkiem niedawno byli idealnym małżeństwem. Jednakże decyzja jaką podjęli dawno temu, dotycząca dzieci niekoniecznie jest adekwatna do tego, co czuje Iśka. A ta, pragnie dziecka. Innego zdania jest Rafał. Jemu dziecku jest zbędne. Maluch, ograniczałby tylko jego i tak już ograniczone przez pracę życie.
Iśka, usiłuje przekonać męża na wszystkie sposoby do zmiany zdania. Zaprasza go do przedszkola, w którym pracuje koleżanka, "wypożycza" dziecko przyjaciółki, jednakże nic nie pomaga. Dodatkowo, pod oknem młodego małżeństwa, ma być wybudowany plac zabaw. Iśka, traktuje to jako znak z nieba, czyli idealny czas na dziecko, Rafał zaś, jako karę bożą i jest wstanie zrobić wszystko aby plac zabaw nie powstał. Zaczyna namawiać sąsiadów do protestu. Gdy grupa, którą zebrał wykrusza się, wie że tym sposobem nic nie osiągnie. Podczas gdy plac zabaw w najlepsze zaczyna się budować, Rafał wie, że jego jedyną nadzieją jest mafia, która pociąga za sznurki całego miasta.
Rozpoczyna się walka o życie, ale kto z niej wyjdzie cało?
Czy Iśka spełni w końcu swoje marzenie o dziecku?
Zapraszam do książki, bowiem w niej czeka na Was masa przygód.
Nawiedzony laptop? Proszę bardzo! Porachunki z mafią, pragnienie posiadania dziecka i mnóstwo dobrego humoru, oto co znajdziecie w książce "Związek do remontu" opowiedzianej z perspektywy mężczyzny.

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak dobrej książki. Autora znam z książki "Inne okręty",która kompletnie nie przypadła mi do gustu. Tutaj mamy lekką literaturę kobiecą, poruszającą momentami trudną tematykę. Temat posiadania dziecka był już poruszany miliardy razy, ale tutaj jest to tak świeżo opisane, że fantastycznie się to czyta.
Zdecydowanie jest to książka interesująca! Polecam
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka