Cukiernia pod Amorem.Hryciowie - Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Autorka: Małgorzata Gutowska-AdamczykTytuł: Cukiernia pod Amorem. HryciowieWydawnictwo:Bardzo długo przyszło nam czekać na trzeci tom słynnej serii: "Cukierni pod Amorem". Przyznam szczerze, że byłam jedną z wielu osób, która czekała przebierając nogami na pojawienie się książki w księgarni.
Z przypomnieniem sobie poprzednich wydarzeń już był większy problem i bardzo martwiłam się, że mniej ważne wydarzenia gdzieś mi umknęły i rzeczywiście tak było. Ale co się okazało. Otóż, autorka przewidziała taką ewentualność i między wierszami przemycała informacje z poprzednich części w taki sposób, że bardzo szybko przypomniałam sobie poprzednie wydarzenia.
Nawet nie wiecie jak cudownie jest wrócić, do tak cudownego miejsca jakim jest Cukiernia.
Z lubością wróciłam do Gutowa, do wszystkich bohaterów no i do wydarzeń,które są tak fascynujące, że bardzo trudno się nudzić przy książce, ba! Nawet się nie da nudzić;)

Nie chcę Wam opowiadać o czym jest ten tom, niech to będzie niespodzianką, poza tym jestem pewna, że kto czytał pierwsze dwie części, przeczyta także tę, ostatnią już nad czym ogromnie ubolewam.
Z przykrością kończyłam książkę, bowiem uważam, że jest to wspaniała seria i cieszę się, że została doceniona przez tak wielu czytelników.
Mam trochę pretensji do autorki, że pozostawiła nas czytelników z takim niedosytem, z takimi niedopowiedzianymi kwestiami no i oczywiście nie mogę się pogodzić z faktem, że to już koniec.
Mogę Was zapewnić, że podczas czytania niejednokrotnie zakręci Wam się łza w oku, że z ciężkim sercem będziecie odkładać tom na półkę i jestem pewna, że niebawem znów sięgniecie po pierwszą część tej fantastycznej serii.
Kończę już tę moją jakże smutną wypowiedź mając gdzieś nadzieję, że kiedyś przeboleję te rozstanie i szybko powrócę do wspaniałego świata: "Cukierni pod Amorem".
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka